Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Побудова графіків функцій в середовищі МАТЛАБ. Двовимірна графіка

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
ЗІ

Інформація про роботу

Рік:
2016
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інформаційні технології у видавничій справі
Варіант:
22

Частина тексту файла

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА кафедра ЗІ З В І Т до лабораторної роботи №4 з курсу: « Інформаційні технології » на тему: «Побудова графіків функцій в середовищі МАТЛАБ. Двовимірна графіка» Варіант - 22 МЕТА РОБОТИ – вивчити засоби МАТЛАБ побудови графіків функцій в середовищі МАТЛАБ на прикладі двовимірних графіків детермінованих і випадкових сигналів із заданими параметрами. ОСНОВНІ ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ У середовищі МАТЛАБ реалізовано широкий набір функцій для аналізу сигналів. Нижче описано основні з них. 1. Функції генерування сигналів У комп’ютері сигнал можна представити лише в дискретному вигляді як послідовність чисел або як вектор (числовий масив) скінченої розмірності. Значення сигналу чи його відліки «прив’язані» до певних часових значень, тому для генерації сигналів необхідно визначити інтервал часу та крок часової дискретизації. Генерація часового сигналу складається з двох етапів – задати вектор (масив) часу та обчислити значення функції для цього масиву часу. Генерування випадкових сигналів (табл. 6) Таблиця 6 Команда МАТЛАБ Коментарі  >>n=100;x=rand(1,n);plot(x); % випадковий дискретний сигнал с рівномірним розподілом на інтервалі (0;1)  >>n=100;x=randn(1,n);plot(x); % % випадковий дискретний сигнал с нормальним розподілом (середнє – 0, дисперсія – 1)  >> n=25;hist(x,n) % побудова гістограми по 25 інтервалах   2. ЗАВДАННЯ Вихідні данні – вид сигналу, значення параметрів сигналу представлені в табл.1. Порядок виконання лабораторної роботи: 1. Ознайомитись із основами теорії сигналів. 2. Отримати варіант роботи у викладача. 3. Загрузити систему МАТЛАБ в комп’ютер. 4. Створити скрипт-файл лабораторної роботи. 5. Побудувати графіки сигналів і перенести їх у звіт. 6. Загрузити систему СІМУЛІНК. 7. Згенерувати сигнал, використовуючи блоки системи СІМУЛІНК. 8. Побудувати графіки сигналів з допомогою блоків бібліотеки Sinks та Sources. 9. Оформити звіт. 22 Випадковий сигнал із нормальним розподілом МС - 10 СКВ - 1 –– 0,1   1.Скрипт-файл лабораторної роботи. t=0.001:0.001:0.1;x=10+1*randn(1,100) figure plot (t,x)   / Висновок: На даній лабораторній роботі я вивчив засобі МАТЛАБУ побудови графіків функцій в середовищі МАТЛАБ на прикладі двовимірних графіків детермінованих і випадкових сигналів із заданими параметрами.
Антиботан аватар за замовчуванням

15.12.2016 20:12

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини